szkolenia

Szkolenia dla pracowników i firm sprzątających, zakładów pracy, które zatrudniają osoby do sprzątania. 

Dlaczego my?

W branży czystości pracujemy od kilkunastu lat. To nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Pomogliśmy i nadal pomagamy w utrzymaniu czystości dla setek firm i osób w całej Polsce. Roczny przychód naszej spółki to ponad milion złotych. Aktualnie zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników-specjalistów w swojej dziedzinie. To dla nich codziennie przekazujemy swoją wiedzę, ale jednocześnie dzięki nim rozwiązujemy nowe problemy i poznajemy najnowsze produkty do utrzymania czystości.

 

Gdzie i kiedy odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia odbywają się w naszej siedzibie lub u Klienta. Zazwyczaj szkolenia organizujemy raz w miesiącu, ale ich ilość możemy zwiększyć w zależności od zapotrzebowania.

 

Jak wygląda szkolenie?

W zależności od miejsca organizacji szkolenia, program jest inny. Przed szkoleniem, wszystkie osoby są informowane o programie. W każdym przypadku staramy się przekazywać wiedzę praktyczną na danych powierzchniach i obiektach. Teoria to wstęp oraz odpowiadanie na pytania uczestników. Szkolenie możemy także przygotować indywidualnie w zależności z czym ma najwięcej problemów nasz Klient.

Główne punkty szkolenia:

  1. omówienie źródeł i rodzajów zabrudzeń
  2. podstawy profesjonalnych środków czyszczących – rodzaje i zakres stosowania
  3. profesjonalne mycie okien
  4. czyszczenie innych powierzchni
  5. profesjonalne czyszczenie podłóg ręczne i maszynowe
  6. doczyszczanie po-budowlane
  7. wycena usług sprzątania
  8. rodzaje działalności gospodarczej
  9. marketing w firmie sprzątającej

 

Dla kogo organizowane są szkolenia?

Szkolenia organizujemy dla pracowników firm sprzątających, dla kierowników ekip sprzątających, menadżerów odpowiedzialnych za czystość oraz dla osób chcących otworzyć firmę sprzątającą i dla tych których już taką firmę prowadzą.

Dla osób, które chcą otworzyć swój biznes w branży czystości, organizujemy również szkolenie, które pomoże w wyborze najkorzystniejszej formy podatkowej, z dziedziny marketingu, wyceny usługi, pozyskanie Klientów.

 

Ile kosztuje i ile trwa szkolenie?

Cena waha się w przedziale 300-600zł netto/osobę. Szkolenie trwa od 1 do 2 dni po 8 godz. Jeśli szkolenie odbywa się poza siedzibą naszej firmy, do kosztów doliczamy przejazd i ewentualny nocleg. Wszelkie dodatkowe koszty np. dojazdu, noclegu, uczestnik szkolenia opłaca samodzielnie.

 

Czy po ukończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat oraz szkolenie w formie poradnika naszego autorstwa.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń już teraz: 690 602 293