Naszą misją w BHA CHEMIA jest świadczenie kompleksowych usług sprzątających – również dla Klientów indywidualnych. Jako firma sprzątająca, dostarczamy, na zlecenie osób prywatnych, profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania mieszkań, domów, obiektów letniskowych.

W obszarze naszych działań jest zarówno mycie okien, pranie dywanów i mebli tapicerowanych, a także organizowanie generalnych porządków przed wyprowadzką lub przed wprowadzeniem się do nowego lokalu. Z troską i odpowiedzialnością podchodzimy do każdego zlecenia naszych Klientów.

Rozumiemy, że nie każdy ma czas na codzienne lub sezonowe sprzątanie. Naszym Klientom zapewniamy higieniczne warunki, zmniejszające obecność alergenów oraz eliminując możliwość rozwoju patogenów. Nasz zespół tworzą fachowcy z dużym doświadczeniem. Eksperci w zakresie usuwania trwałych zanieczyszczeń, wieloletnich zabrudzeń i uciążliwych zapachów. Chętnie wesprzemy Ciebie i Twoją rodzinę, w sprawnym przeprowadzaniu procesu czyszczenia. By ustalić dogodny dla Ciebie termin sprzątania Twojego domu lub mieszkania skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany pracami porządkowymi lokalu po remoncie, zapraszamy do zapoznania się z usługą pobudowlanego i poremontowego sprzątania realizowanego przez naszą firmę sprzątającą BHA CHEMIA.