By sprzątanie po remoncie odbywało się szybko, a przy tym było staranne wymaga pracy wykwalifikowanego personelu a także zapewnienia profesjonalnych środków czystości. W naszej firmie sprzątającej BHA CHEMIA mamy wypracowane efektywne strategie, umożliwiające nam skuteczne usuwanie pozostałości po remoncie m.in. kurzu, pyłu z gładzi, niedoczyszczonych zabrudzeń po fugowaniu, wierceniu, malowaniu.

W zakres przeprowadzanych prac wchodzi standardowo: mycie okien (koszt wyliczany indywidualnie), framug drzwi, podłóg, schodów, armatury łazienkowej oraz wszelkie inne, konieczne by Klient „odebrał” mieszkanie lub inny budynek gotowy do wprowadzenia. Naszemu zespołowi zaufali Klienci z niemal całego województwa podlaskiego oraz pobliskich.

Wspieraliśmy swoimi umiejętnościami inwestycje na terenie Białegostoku, Zambrowa, Bielska Podlaskiego, Siemiatycz, Łomży, Suwałk, Warszawy oraz na terenie Mazowsza. Zlecić sprzątanie naszej firmy sprzątającej możesz kontaktując się.

Z naszych usług skorzystało już wiele firm, deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych. Sprzątaliśmy po budowach domy, hale produkcyjne, bloki wielorodzinne.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Wiemy, że remont to ogromne wyzwanie, wymagające pokładów cierpliwości i niejednokrotnie ciężkiej pracy. Prace porządkowe zleć profesjonalistom! Porządkowanie mieszkania lub domu po wszystkich pracach remontowych to jedno z najtrudniejszych zadań z jakimi przychodzi się zmierzyć lokatorom. Nie dziwi więc, że zamówienie profesjonalnej firmy sprzątającej, mającej uporać się pobudowlanymi zanieczyszczeniami, stało się jedną z rzeczy „do zrobienia” przed wprowadzeniem się. Kurz, tynk, plamy z farby to tylko niektóre z trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, zwłaszcza bez profesjonalnych środków czystości, sprzętu oraz umiejętności.

W BHA CHEMIA oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie i po budowie. Realizowane przez nas prace porządkowe, dedykowane są zarówno klientom biznesowym, jaki i osobom prywatnym. Terenem działania firmy jest Białystok, Zambrów, Łomża, Bielsk Podlaski, Siemiatycze. Zakres naszych usług obejmuje również Suwałki.